Intergratio

Gabinet Psychoterapii Warszawa Mokotów

Jesteśmy zespołem pracującym w nurcie psychoterapii integracyjnej


"By móc zaradzić ludzkiej rozpaczy trzeba zrozumieć, że to co nam dokucza wywodzi się nie tylko z naszego podłoża genetycznego, nie tylko z walki naszych stłumionych instynktownych popędów, nie tylko z uwewnętrznionych przez nas znaczących dorosłych, którzy mogli nas zaniedbywać, nie kochać czy być neurotyczni, nie tylko z zaburzonych form myślenia, nie tylko z odłamków zapomnianych traumatycznych wspomnień czy aktualnych życiowych kryzysów dotyczących kariery albo relacji z ważnymi osobami, ale także z konfrontacji z naszym istnieniem."  -  Irvin D. Yalom


Psychoterapia to świadome i zamierzone zastosowanie uznanych metod psychologii i postaw interpersonalnych w celu pomagania ludziom w modyfikacji ich zachowań, procesów poznawczych, emocji – czyli profesjonalne asystowanie w dokonywaniu zmian w sobie w kierunku, który korzystający z terapii uważają za pożądany.

Psychoterapia integracyjna jest współczesnym nurtem psychoterapii, który łączy główne nurty terapeutyczne: humanistyczny, psychodynamiczny  i poznawczo-behawioralny. Dzięki temu daje szeroki wachlarz możliwości wyboru metod pomocy, dostosowanych do indywidualnych potrzeb osoby poszukującej pomocy lub wsparcia.

Pomoc psychologiczna oferowana przez naszych terapeutów obejmuje szereg zagadnień, z którymi zapoznasz się czytając zakładki zakres pomocy oraz o nas, gdzie uzyskasz informacje dotyczące ich specjalności i doświadczenia.

Terapia online - od lat, pracując psychoterapeutycznie, posługujemy się nowoczesnymi technologiami oraz usługami dostępnymi w internecie. Z tej oferty odnoszą korzyści nasi pacjenci przebywający zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasz gabinet psychoterapii jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21.

Serdecznie zapraszamy!