Nasi terapeuci

_MG_7611_Asiaonas.jpg

Joanna Kleszczyńska

Psycholog, psychoterapeuta. Twórca "InteRgratio". Ukończyła studia w zakresie psychologii społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.
Przez 10 lat pracowała jako trener umiejętności interpersonalnych w korporacjach. Od 10 lat pracuje jako psychoterapeuta w podejściu integracyjnym pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP. W tym czasie szkoliła się ustawicznie, m.in. z zakresu terapii par u Esther Perel oraz w podejściu poznawczo-behawioralnym. Zajmuje się psychoterapią osób z syndromem DDA i DDD. Pomaga osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, odżywiania, zaburzeń osobowości. Pracuje z parami i rodzinami. Wspomaga rozwój osobisty. Jest mediatorem rodzinnym.
Szczęśliwa mama Filipa i Gabrysi, a także posiadaczka dwóch kotów. Relaksuje się przy dobrej książce oraz z pasją tworząc nowe potrawy. Aktywnie spędza wolne chwile – można ją spotkać na basenie lub w klubie fitness; biega i konsekwentnie poprawia swoje wyniki w kolejnych maratonach. Podróżuje w poszukiwaniu wrażeń, nowych miejsc, które uwiecznia z umiłowaniem fotografując.


Clipboard02.jpg

Ryszard Sztandke

Psycholog, terapeuta. Praktykę terapeutyczną rozpoczął w trakcie studiów psychologii relacji międzyludzkich na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, odbywając staż w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej. Rozwija swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii integracyjnej, poznawczo-behawioralnej oraz seksuologii. Jest mediatorem rodzinnym. Pracuje z dorosłymi osobami z rodzin dysfunkcyjnych oraz z parami doświadczającymi kryzysu w relacjach i problemów natury seksualnej.