Nasi terapeuci

91d62b_ea8e9f1f305b4d7db6aff37ea81fccf9-mv2.jpg

Joanna Kleszczyńska

Psycholog, psychoterapeuta. Twórca "InteRgratio". Ukończyła studia w zakresie psychologii społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.
Przez 10 lat pracowała jako trener umiejętności interpersonalnych w korporacjach. Od 10 lat pracuje jako psychoterapeuta w podejściu integracyjnym pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP. W tym czasie szkoliła się ustawicznie, m.in. z zakresu terapii par u Esther Perel oraz w podejściu poznawczo-behawioralnym. Zajmuje się psychoterapią osób z syndromem DDA i DDD. Pomaga osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, odżywiania, zaburzeń osobowości. Pracuje z parami i rodzinami. Wspomaga rozwój osobisty. Jest mediatorem rodzinnym.
 


91d62b_c8b204271f0c4e4aad10102cc24a8e4f-mv2_d_1248_1216_s_2.jpg

Ryszard Sztandke

Psycholog, terapeuta. Praktykę terapeutyczną rozpoczął w trakcie studiów psychologii relacji międzyludzkich na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, odbywając staż w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej. Rozwija swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii integracyjnej, poznawczo-behawioralnej oraz seksuologii. Jest mediatorem rodzinnym. Pracuje z dorosłymi osobami z rodzin dysfunkcyjnych oraz z parami doświadczającymi kryzysu w relacjach i problemów natury seksualnej.